Föremål som liknar tallrikar blå/vitt
1549 Djupa tallrikar
6 st. Kina, blå/vitt
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 april 2017
1142 Tallrikar
7 st. Kina, blå/vitt, dia ca. 25, skador /lagningar
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2015
1571 Tallrikar
5 st. Kina, blå/vitt, dia 23
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 november 2014
3173 Tallrikar
2 st. Kina, blå/vitt, dia 20
Såld: 300 kr
Såldes den 11 augusti 2014
3278 Tallrikar
6 st. Kina, blå/vitt, dia 23
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 april 2014
5779 Tallrikar
Kina, 1800-/1900-tal, blå/vitt, skador/lagningar
Såld: 300 kr
Såldes den 18 april 2011
2327 Tallrikar
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juni 2008
5404 Tallrikar
Såld: 750 kr
Såldes den 5 maj 2008
3188 Tallrikar
4 st. Kina, blå/vitt
Såld: 500 kr
Såldes den 2 april 2007